Këngëtarja e njohur vdes në mënyrë tragjike, hidhet nga një ndërtesë e lartë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:31 19-05-2017 Këngëtarja e njohur vdes në mënyrë tragjike, hidhet nga një ndërtesë e lartë

Këngëtarja e njohur Lucia Caruso i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike duke u hedhur nga katet e sipërme të një ndërtese në një qytet të Napolit.

Nuk dihen ende shkaqet që çuan Lucian ti japë fund jetës në moshën 34 vjeçare duke lënë të vetëm 3 fëmijët e saj.

Menjëherë pasi është hedhur e kanë transportuar në spital por nuk arriti dot të shpëtonte falë plagëve të rënda që mori.

Të afërm pranë saj deklarojnë se këngëtarja kohët e fundit vuante nga depresioni.

Më shumë në këtë kategori: « Arbana Osmani përqafon kolegun dhe i uron shumë suksese, komenton moderatorja (FOTO)
Prezantueset e njohura dalin nudo në emision dhe lënë pa fjalë të gjithë »
Article Logic
Execution time: 0.026760101318359
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79261" }