Prezantueset e njohura dalin nudo në emision dhe lënë pa fjalë të gjithë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:06 19-05-2017 Prezantueset e njohura dalin nudo në emision dhe lënë pa fjalë të gjithë

Elia Adams është drejtuesja e emisionit “Naked News” një emision disi i veçantë nga tjerët ku të ftarit shfaqen herë pas here të zhveshur.

Prezantuesja simpatike Jenny, ishte e ftuar në programin e mikeshës së saj Eila por ato kanë befasur të gjithë sepse kanë demostrur të gjitha lëvizjet e jogas nudo.

 Emisioni renditet ndër më të ndjekurit edhe pse shpesh është komentuar për mënyrën e çuditshme si vepron.

1-60.jpg

2-9-150x150.png

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja e njohur vdes në mënyrë tragjike, hidhet nga një ndërtesë e lartë
Francezi lë Parisin për të jetuar në Elbasan, zbuloni arsyen e fortë (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.15618085861206
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79265" }