Luana Vjollca bën një gjest për t'u admiruar nga të gjithë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:18 19-05-2017 Luana Vjollca bën një gjest për t'u admiruar nga të gjithë

Moderatorja e njohur e ekranit Shqiptar Luana Vjollca ka bërë një gjest për t’u admiruar nga të gjithë.

Sot moderatorja simpatike ka vizituar shtëpinë e fëmijëve “Zyber Halluli” por kjo ka qenë një surprizë e papritur si për fëmijët ashtu edhe për vetë ndjekësit e Luanës.

Me dhurata në duar i ka përshëndetur dhe iu ka dhuruar dashuri pafund këtyre fëmijëve që janë të braktisur dhe të vetëm në këtë jetë.

Në videon e saj ajo ka shkruar se ka qenë dita më e bukur edhe për të.

Më shumë në këtë kategori: « Francezi lë Parisin për të jetuar në Elbasan, zbuloni arsyen e fortë (Video)
Rrëfehet Jozefina Topalli për politikën dhe familjen (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0037078857421875
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79272" }