Ylli botëror i muzikës realizon super videoklipin e këngës së fundit në Shqipëri (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:28 19-05-2017 Ylli botëror i muzikës realizon super videoklipin e këngës së fundit në Shqipëri (VIDEO)

Ka vetëm dy ditë që është publikuar në Youtube, dhe kënga e re e Jonas Blue me William Singe, "Mama", ka kapur mbi 1 milion klikime.

Por ajo që e bën më të veçantë këtë këngë për shqiptarët, përveç tingujve ritmik, është videoklipi i xhirruar i gjithi në peizazhin e mrekullueshëm në Jug të Shqipërisë.

Ne videoklip duken pjesë të filmuara në Himarë, Ksamil, Dhërmim, një reklamë fantastike për Shqipërinë në prag të sezonit veror.

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfehet Jozefina Topalli për politikën dhe familjen (Video)
S’ka të ndalur Hysenbelliu, pas Pamelas sjell në Shqipëri këngëtarin e famshëm dhe xhirojnë bashkë klipin e hitit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0035290718078613
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-79277" }