Katastrofë në "Loro Boriçi", Turqia fundos Kosovën

Publikuar tek: sport, më 20:06 11-06-2017 Katastrofë në

Turqia ka shënuar 4 gola ndaj Kosovës në takimin e luajtur sonte në "Loro Boriçi".

Një rezultat i papritur ky duke parë që Kosova ka gjetur edhe golin e barazimit të shifrave për disa minuta.

Për Kosovarët ka dalë me kartonin e kuq Bernard Berisha i cili sonte e kishte të pamundur të jepte diçka për skuadrën. Golat për Turqinë u shënuan nga Volkan Sen 7', Cengiz Under 31', Burak Yilmaz 61', Ozan Tufan 82' dhe i vetmi gol për Kosovën u shënua nga Armir Rrahmani në minutën e 22.

Article Logic
Execution time: 0.022541999816895
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-82102" }