Marina dhe Geti arratisen në një tjetër kontinent, shihni vendin e mrekullueshëm ku po kalojnë pushimet (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:06 18-06-2017 Marina dhe Geti arratisen në një tjetër kontinent, shihni vendin e mrekullueshëm ku po kalojnë pushimet (FOTOT)

Marina dhe Getoar Selimi janë arratisur drejt SHBA-ve dhe po kalojnë pushimet në vendin e mrekulleshëm bregdetar.

Çifti nuk ka nguruar të ndajë disa foto me miqtë e tyre virtualë nga Miami, Florida, duke treguar dhe vendet e bukura. 

Bukuroshja e showbizz dhe këngëtari pritet të martohen këtë verë.

19250974_2036772063219986_793650663_n.png19389539_2036772059886653_1380381465_n.png

Article Logic
Execution time: 0.018234014511108
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-82912" }