Ronela Hajati skandalizohet nga djemtë shqiptarë, tallja që u bën “live” në emision do t’ju shkrijë së qeshuri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:06 18-06-2017 Ronela Hajati skandalizohet nga djemtë shqiptarë, tallja që u bën “live” në emision do t’ju shkrijë së qeshuri

Kjo video e Ronela Hajatit  “live” në emision do t’ju shkrijë së qeshuri me mënyrën si i imition djemtë e ditëve të sotme.

"Kam një mesazh për meshkujt se ju ka vdekur komplet, të jenë një çik kavalier se janë babahbahh injorant komplet… Se thonë pastaj pse nuk gjen burrë, ulesh në tavolinë me dukë dhe i  thua hajde flasim për ndonjë libër thonë ku  di  unë nga kto  hajde dalim…”, shprehet në një pjesë të intervistës Ronela.

Për më shumë ndiqni  videon:

-

Article Logic
Execution time: 0.019735097885132
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-82913" }