Fejesa e Floriana Garos, zbulohet identiteti i djalit “misterioz” që i rrëmbeu zemrën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:06 18-06-2017 Fejesa e Floriana Garos, zbulohet identiteti i djalit “misterioz” që i rrëmbeu zemrën

Floriana Garo, pas ndarjen nga biznesmeni i njohur shqiptar është fejuar sërish por këtë herë me një avokat.

Lajmin për fejesë e ka bërë të ditur vetë moderatoja ditën e djeshme ne anë të një postimini në facebook nga ku postoi edhe foto me të fejuarin.

I fejuari i saj është një personazh i panjohur për publikun por kuriozët kanë zbuluar disa gjëra më shumë mbi jetën e tij  dhe njohjen me Florianën.

Djali “misterioz” quhet Enis Daci dhe është me profesion avokat, i transferuar në Zvicër disa vite më parë. Daci ka mbaruar studimet në Gjenevë, vend në të cilin jeton prej vitesh për shkak se ka hapur një studio avokatie, e cila është ndër më të rëndësishmet në vend.

Çicfti janë takuar për herë të parë në Francë dhe që pas këtij takimi kanë vijuar të mbajnë kontakte me njëri-tjetrin. Marrëdhënia e tyre tashmë ka kaluar disa etapa dhe sot po shkon drejt kurorëzimit me martesë.

Article Logic
Execution time: 0.0024220943450928
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-82931" }