E rëndë në Durrës, 3 të maskuar lidhin rojen dhe vjedhin kasafortën në kantinën e verës

Publikuar tek: aktualitet, më 07:47 19-06-2017 E rëndë në Durrës, 3 të maskuar lidhin rojen dhe vjedhin kasafortën në kantinën e verës

3 persona të maskuar kanë lidhur rojen dhe  janë futur në kantinën e verës në Durrës.

Mësohet se 3 autorët pasi kanë marrë kasafortën e kantinës “Gjergj Kastrioti”, janë larguar nga vendngjarja me anë të një furgoni të kantinës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Rrashbull në orët e para të mëngjesit të sotëm. Policia po vijon hetimet për indentifikimin dhe arrestimin e autorëve.

Më shumë në këtë kategori: « Qëllohet 3 herë me thikë një person në tregun e fruta-perimeve, policia: Donte ta vriste
Ndihmoi 3 femra të largohen nga krimi në Tiranë, bie vetë në pranga (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.0035898685455322
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-82976" }