Pjesëmarrja në fushatë, Tatimet marrin masa: Denonconi!

Publikuar tek: aktualitet, më 07:06 19-06-2017 Pjesëmarrja në fushatë, Tatimet marrin masa: Denonconi!

Dhjetra punonjës të administratës janë proceduar për pjesmarrjen në  fushatë.

Drejtoria e Tatimeve u bën thirrje të gjithë qytetarëve që të denoncojnë në rast të përfshirjes së punonjësve të administratës së saj në aktivitete partiake.

Tatimet kanë lënë dhe një numër në dispozicion të qytetarëve si dhe adresën e emailit, shkruan newsbomb.al.

NJOFTIMI NGA DREJTORIA E Tatimeve:

Denonconi 0800 14 14

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ju bën thirrje të denonconi çdo rast të përfshirjes së punonjësve të administratës së saj në aktivitete partiake, si dhe çdo parregullsi tjetër në raport me etikën e sjelljes, korrupsionin, evazionin fiskal apo shkeljen e ligjeve tatimore në numrin e telefonit
0800 14 14
Na shkruani ose na dërgoni foto apo filmime në adresën [email protected]
* Garantojmë mbrojtjen e të dhënave të denoncuesit dhe ruajmë anonimatin e tij. /Newsbomb.al/

Article Logic
Execution time: 0.013231039047241
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-82981" }