Saimir Tahiri i largohet Tiranës, çfarë zbulon...është e mahnitshme

Publikuar tek: politike, më 09:00 19-06-2017 Saimir Tahiri i largohet Tiranës, çfarë zbulon...është e mahnitshme

Kryetari i PS-së për Tiranën, Saimir Tahiri, nuk bën fushatë vetëm në qendrën e metropolit por fshat më fshat e derë më derë.

Ndalesa e rradhës ka qenë në Bizë, 20 kilometra larg nga Tirana. Prej andej, Tahiri ka publikuar fotot e natyrës së mrekullueshme të këtij fshati kaq afër me kryeqytetin e zhurmshëm.

“Me bariun e stanit dhe mrekullinë e natyrës”, shkruan kryetari i PS-së veshur sportiv dhe i shoqëruar nga një grup miqsh.

s.jpg

s1.jpgs2.jpg

s3.jpg

s4.jpg

s5.jpg

s6.jpg

Më shumë në këtë kategori: « 1 javë para zgjedhjeve ish-presidenti ka një mesazh për politikanët e militantët: 2 njerëz kanë në dorë sot parlamentin
Kush është kandidatja 18 vjeçare që kandidon për deputete dhe eksperiencë të vetme ka “call-centerin” »
Article Logic
Execution time: 0.020052909851074
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-82985" }