Doli nga “Big Brother” pak para finales, “shpërthen” ish-banori: Për lek edhe armiku bëhet mik

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:06 19-06-2017 Doli nga “Big Brother” pak para finales, “shpërthen” ish-banori: Për lek edhe armiku bëhet mik

Musa dhe Dona dolën nga shtëpia vetëm një javë para finales së ‘Big Brother’.

Por duket se pasi ka dalë ai është zhgënjyer nga ajo që ka parë. Banorët këtë javë kanë vendosur të jenë në paqe dhe të mos krijojnë konflikte.  Mirëpo mesa duket kjo gjë ka revoltuar Musën, i cili ka reaguar në instastory.

“Për lek dhe armiku bëhet mik. Tani mund të putheni dhe të ndani çmimet”, shkruan Musa, duke ju referuar kështu marrëdhënieve të Danielit e Fotinisë me çiftet e tjera./Newsbomb.al/ 

 

 

 musa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.019379138946533
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-82986" }