Kush është kandidatja 18 vjeçare që kandidon për deputete dhe eksperiencë të vetme ka “call-centerin”

Publikuar tek: politike, më 08:06 19-06-2017 Kush është kandidatja 18 vjeçare që kandidon për deputete dhe eksperiencë të vetme ka “call-centerin”

Çudirat me listat nuk kanë fund. E rradhës është nga Partia Republikane që ka vendosur në listën e Dibrës, të parë, 18 vjeçaren Ariola Elezi.

Ajo ka lindur në Këlcyrë, në vitin 1999, ka përfunduar gjimnazin dhe eksperiencë të vetme pune ka “call center”.

Nga “call-center” në Kuvendin e Shqipërisë është një kapërcim i jashtëzakonshëm. Megjithatë mbetet të presim se ç’do vendosë sovrani në 25 qershor.

v1.png

Article Logic
Execution time: 0.017419815063477
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-82987" }