Aksident në hyrje të qytetit, dy mjete përplasen keq me njëra-tjetrën, shkak mungesa e ndriçimit të rrugës (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:06 19-06-2017 Aksident në hyrje të qytetit, dy mjete përplasen keq me njëra-tjetrën, shkak mungesa e ndriçimit të rrugës (FOTOT)

Një aksident  ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në hyrje të qytetit të Gjirokastrës.

Për shkak të mungesës së ndriçimit dhe mos zbatimit të rregullave të qarkullimit, dy makina janë përplasur duke shkaktuar dëme të shumta materiale.

Burime për newsbomb.al bëjnë me dije se policia arriti në vendngjarje dhe janë marrë masa për drejtuesit e mjeteve. 

97c13602-61a2-4319-b619-cbdee4d07d41.jpg26389d92-b0e9-4116-81ef-b77129cee466.jpgfba16018-b781-48d9-aceb-ca0ae912a527.jpgd339700c-d5a9-450e-9109-4d985d25be51.jpgdd3cbe32-a0b0-4510-8d8d-5674c3824810.jpg

Article Logic
Execution time: 0.014622926712036
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-82992" }