Të tjerë do i zëvendësojnë gratë demokrate, deputetja bëhet emocionale: Do më mungoni mike të shtrenjta

Publikuar tek: politike, më 09:06 19-06-2017 Të tjerë do i zëvendësojnë gratë demokrate, deputetja bëhet emocionale: Do më mungoni mike të shtrenjta

Lista e Bashës për zgjedhjet e 25 qershorit la jashtë figura aktive në PD, si Liljana Elmazi, Eleina Qirici, Albina Deda, Arbjola Halimi, Mimoza Hajdarmataj e Irma Kopliku.

Këto gra të politikës nuk do të jenë më në legjislaturën e ardhshme  ndërsa është deputetja Elmazi ajo që emocionohet dhe u thotë mikeshave të saj se do i mungojnë.

“Do më mungoni, mike të shtrenjta: Eleina, Albina, Arbjola, Moza, Irma, Dhurata! Ishim mesuar të punonim bashkë”, shkruan Elmazi ndërsa publikon një sërë fotosh shkrepura gjatë këtyre 4 viteve mandat.

d1.jpg

d2.jpg

d3.jpg

d4.jpg

Article Logic
Execution time: 0.011088132858276
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-82998" }