Më në fund Valbona takon Valbonën (FOTO QË LËNË PA FJALË)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:06 19-06-2017 Më në fund Valbona takon Valbonën (FOTO QË LËNË PA FJALË)

Më në fund missi i parë shqiptar, Valbona Selimllari ka takuar Valbonën e bukur.

Bukuroshja shqiptare ka mbetur e mrekulluar nga bukuria e “Luginës së Valbonës”, në Veri të Shqipërisë.

Ajo ka publikuar një sërë fotosh, ku krah hijeshisë së saj, dhe pamja i jep një veçanti tjetër fotos, shkruan newsbomb.al.

“Më në fund Valbona takon Valbonën”, shkruan në një nga fotot ish-missi, ndërsa shprehet se ka mbetur pa fjalë.

E në fakt, me dy bukuri të tilla e pa fjalë mbetesh.../Newsbomb.al/

 valbona3.jpgvalbona_4.jpgvalbona_5.jpgvalbona_6.jpg

Article Logic
Execution time: 0.016873121261597
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-83001" }