Ribashkohen “Fisnikët”, në të njëjtin vend pas 37 vitesh (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:06 19-06-2017 Ribashkohen “Fisnikët”, në të njëjtin vend pas 37 vitesh (FOTO)

Një foto e rrallë dhe me mjaft domethënie.

Grupi i mirënjohur i muzikës “Fisnikët”, të cilët me këngët e tyre vazhdojnë t’i rezistojnë kohës dhe komercialitetit kanë ardhur edhe një herë të ribashkuar.

Ata shfaqet njësoj si 37 vite më parë, sigurisht me pamje të ndrushuar fizike për shkak të viteve tashmë të lënë pas.

Është Agim Gërguri nga Fisnikët, ai i cili publikoi këtë foto në rrjetin social Facebook, me të cilën tregoi se grupi është ribashkuar në të njëjtin vend, duke pozuar njësoi si atëherë.

“Fisniket mas 37 vjete, ne te njëjtin vend, para ateleut ku dikur i benim ushtrimet” shkruan këngëtari në Facebook. 

 

Screenshot_1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0024650096893311
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-83002" }