ZBULOHET ÇMIMI, ja sa kanë kushtuar atletet që Rama i tregoi me mburrje Ermalit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:06 19-06-2017 ZBULOHET ÇMIMI, ja sa kanë kushtuar atletet që Rama i tregoi me mburrje Ermalit

 “Vend i Varfër = 10,000 euro Atlete!” kështu shkruan kandidati i LSI Ralf Gjoni i cili ka hulumtuar për çmimin e atleteve që Edi Rama kishte veshur në emisionin “Xing me Ermalin” dhe nga kërkimi rezulton kjo vlerë marramendëse.

Rama i tregoi me mburrje moderatorit kur e pyeti se kush ishte basketbollisti më i mirë i të gjitha kohërave. “Michael Jordan, ja shifi këpucët”, i tha Rama Ermalit dhe i tregoi atletet që mbante veshur.
“Ky është ndoshta KM më i 'mirëmbathur' në Evropë. Edhe 'majtist' edhe mijëra Euro për një palë atlete...”, shkruan ndërkaq kandidati i LSI.

r1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.016486883163452
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-83003" }