Basha mbyll mitingun në Gjirokastër me “ekonomi të FOTRË”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:38 19-06-2017 Basha mbyll mitingun në Gjirokastër me “ekonomi të FOTRË”

Kreu i PD-së Lulzim Basha sot ka përmbyllur mitingun e PD-së në Gjirokastër.

Stafi i tij hyri me nxitim “live” për të përforcuar “ekonominë e fortë” dhe “të nesërmen e sigurt” të Republikës së Re por nga dëshira e madhë për të forcuar sa më shumë ekonominë, e ka “FOTRËuar”.

Më shumë në këtë kategori: « ZBULOHET ÇMIMI, ja sa kanë kushtuar atletet që Rama i tregoi me mburrje Ermalit
1 mijë euro për një “bebe”? Rama ironizon Ben Blushin: Edhe burrat shtatzënë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.090209007263184
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-83005" }