Ambra e “Big Brother” në klipin e këngëtarit të njohur, skena të “nxehta” nudo në vaskë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:06 19-06-2017 Ambra e “Big Brother” në klipin e këngëtarit të njohur, skena të “nxehta” nudo në vaskë (VIDEO)

Ambra të shtunën që kaloi doli nga “Big Brother”, vetëm 1 javë para finales së madhe.

Mirëpo, nuk e kishim zbuluar që ajo ishte pjesë e videoklipit të këngëtarit shqiptar 2Ton, "One Night". Ambra ështëë protagonistja kryesore, dhe ngjan shumë sensuale në klip.

Ambra, për shkak të bukurisë së saj, shpeshherë u bë "molla e sherrit" dhe tek çiftet në "Big Brother". /Newsbomb.al/

Article Logic
Execution time: 0.0023939609527588
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-83008" }