Makina përplas për vdekje 5 vjeçarin në Tiranë, ndërron jetë në spital

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:06 19-06-2017 Makina përplas për vdekje 5 vjeçarin në Tiranë, ndërron jetë në spital

Tiranë - Rreth orës 12:35 të mbrëmjes në rrugën dytësore në Marikaj, automjeti tip Ford, me drejtues shtetasin N. A., ka aksidentuar shtetasin e mitur, 5 vjeçarin O. K. dhe më pas mjetin ka dalë nga rruga duke rënë në kanalin e rrugës.

 Fëmija është transportuar menjëherë për në spital por ka gjetur vdekjen si pasojë e goditjes që ka marrë.

 Grupi hetimor po heton për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit. Shërbimet e policisë rrugore kanë bërë shoqërimin e drejtuesit të mjetit për veprime të mëtejshme proceduriale./Newsbomb.al/ 

Article Logic
Execution time: 0.0024428367614746
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-83010" }