Shpërthen Enca, fjalë fyese ndaj kritikuesëve për gjoksin e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:06 19-06-2017 Shpërthen Enca, fjalë fyese ndaj kritikuesëve për gjoksin e saj

Këngëtarja Enca Haxhia ka treguar shpesh herë se nuk nga është nga ato vajza që i mirëpret, apo i kalon me sportivitet kritikat ndaj saj.

Edhe pse provokon vazhdimisht me gjoksin e bollshëm me fotot që hedh në Instagram, siç ishte rasti më i fundit, momentet pikante gjatë pushimeve në Turqi me nënën dhe disa mikesha të saj, Enca është vënë në qendër të kritikave.

Dukshëm nuk i ka pranuar përshtypjet megative dhe shkruan këtë postim: “Nëse ke një gjoks të vogël dhe del topless është “modë”, por kur je e bekuar me një gjoks të madh dhe vesh një dekolte, konsiderohet “vulgare”. Ju *** standartet e dyfishta”.

19389550_10209345235657300_1623376614_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0024158954620361
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-83029" }