Dy moderatoret e ekraneve shqiptare bëjnë “xing” me të njëjtin fustan

Publikuar tek: politike, më 14:06 19-06-2017 Dy moderatoret e ekraneve shqiptare bëjnë “xing” me të njëjtin fustan

Albana Omani u në Top Show Magazine, me një fustan në ngjyrë blu, i gjithi prej tyli.

 Fustani pjesa më e madhe e të cilit ishte i tejdukshëm,sipas  revistës “Bordo” është trend i kohëve të fundit, dhe shpeshherë mes bloggereve quhet edhe ‘fund-fustan tutu’.

Dy javë më parë në sfilatën e organizuar nga Geraldina Sposa, një tjetër moderatore e re kishte veshur një fustan të tillë. Sara Kolami ishte një ndër të ftuarat e eventit të Geraldina dhe atë mbrëmje bukuroshja kishte zgjedhur një fustan tyli në ngjyrë lejla të hapur. Efekti ‘shoh-s’shoh’, ose tranparenca e fustanit, në versionin i Sarës ishte kamufluar nëpërmjet disa luleve dekorative në pjesën e sipërme të fustanit, pikërisht tek busti. Ndërkohë Sara kishte menduar t’i jepte një frymë paksa retro veshje së saj, duke vënë në kokë një kapele sipas stilit të viteve ’6o.

Kush mendoni se duket më bukur?

re1.jpg

re2.jpg

re3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027620792388916
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-83031" }