Mbyllen detajet e fundit të dasmës së Turit me Orindën, "sekretin" e tregon shefi i kuzhinës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:06 19-06-2017 Mbyllen detajet e fundit të dasmës së Turit me Orindën,

Moderatori Turian Hyska dhe Orinda Huta do të martohen me 27-korrik të këtij viti.

Tashmë, rreth një muaj para dasme Orinda ka mbyllur dhe detajet e fundit për darkën e dasmës. Këtë e ka zbuluar shefi shumë i dashur i kuzhinës, Renato Mekolli, i cili mesa duket do merret me darkën e shijshme të dasmës, shkruan newsbomb.al.

“I mbyllëm edhe detajet e fundit për darkën e dasmës së Orinda Huta dhe Turjan Hyska. Në kokë të beqarëve tani!”, shkruan Renato Mekolli teksa ka publikuar foton me Orindën. 

gush.jpg

Article Logic
Execution time: 0.017175912857056
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-83032" }