Aurela Gaçe kapet “mat” me Dashnorin, këtë herë në publik: S’ju ndava Dashnorit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:06 19-06-2017 Aurela Gaçe kapet “mat” me Dashnorin, këtë herë në publik: S’ju ndava Dashnorit

Aurela Gaçe disa javë më parë bëri xhiron e rrjetit me historinë e “Dashnorit”.

Këngëtarja javë më parë ka qenë e ftuar në një emision në Kosovë, ku tha se në dasmën e saj kishte rrëmbyer mikrofonin duke deklaruar se është e vetmja që ka burrin dhe Dashnorin. Kjo ishte një batutë e këngëtares përpara dasmorëve duke iu referuar mikut të saj Dashnor Dikos.

Kjo shaka e këngëtares bëri bujë në media, por siç duket Aurela ka dashur të ngacmojë sërish me foton që ka publikuar së fundmi në Instagram.

Në foto është Aurela së bashku me kolegun dhe mikun e saj Dashnor Diko, mbi të cilën shkruan “S’ju ndava Dashnorit”.

tyjtyjtyjtyjy.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025129318237305
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-83042" }