Majlinda Bregu dhe e bija shkëlqejnë krah njëra-tjetrës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:29 05-07-2017 Majlinda Bregu dhe e bija shkëlqejnë krah njëra-tjetrës (FOTO)

Deputetja demokrate dhe e bija e saj Kejda janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën.

Të dyja, nënë e bijë kanë pozuar në një prej koncerteve të Tre Musketjerëve, Redon Makashit, Aleksandër Gjokës dhe Elton Dedës.

Në fakt Bregu me të bijën ngjajnë si dy motra dhe jo si nënë e bijë. Kejda vetën disa ditë më parë u diplomua dhe rrëmbeu çmimin si më e bukura.

 majlinda_bregu.jpg

Më shumë në këtë kategori: « "Armiq” brenda “Big Brother”, Olsi dhe Damiano bëhen bashkë dhe përcjellin një mesazh të rëndësishëm
3 vjet nga humbja e Dr. Florit, prekëse si e kujton bashkëshortja e tij »
Article Logic
Execution time: 0.02114200592041
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-85068" }