“Më mirë e ëma se e bija”, nëna e Çiljeta Xhilagës shkëlqen me fustanin e verdhë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:07 09-07-2017 “Më mirë e ëma se e bija”, nëna e Çiljeta Xhilagës shkëlqen me fustanin e verdhë (FOTO)

Kur sheh të ëmën e këngëtares Çiljeta Xhilaga kupton nga e ka gjithë atë bukuri e bija.

Linda Xhilaga, ndonëse tashmë është bërë gjyshe, me nipin e vogël Fernandon, ajo të përcjell freskinë e një 20 vjeçare, shkruan newsbomb.al.

E kuruar deri në detaj, me një fustan të verdhë, të shkurtër, mamaja e Çiljetës shkëlqen e tëra. 

ciljeta.jpg

Çiljeta dhe më herët kur ka folur për të ëmën e saj, u shpreh se është shumë e lidhur me të dhe se ndajnë shumë gjëra bashkë. Linda e ka rritur nipin e saj Fernandon dhe të dy janë bërë të pandashëm, siç duket dhe në këtë foto. Kush nuk do e donte një gjyshe të tillë? /Newsbomb.al/

 19780636_1880780525494483_2988577628221726040_o.jpg19511337_1877337819172087_162095990029406012_n.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0024549961090088
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-85526" }