Do ndiheni pafund krenarë kur të zbuloni se çfarë po lexon kjo grua në metronë e New York-ut

Publikuar tek: kulture-art, më 10:07 14-07-2017 Do ndiheni pafund krenarë kur të zbuloni se çfarë po lexon kjo grua në metronë e New York-ut

Alda Bardhyli, gazetarja dhe dashamirësja e letërsisë, ka shkrepur një foto që do bënte gjithkënd krenar.

Një grua në metronë e New York-ut po lexon kryeveprën “Kronikë në Gur”, shkrimtarit tonë Ismail Kadare

"Në metronë e NewYork-ut, duke lexuar "Chronicle in stone" (Kronikë në gur) të Kadaresë", shkruan Bardhyli.

Article Logic
Execution time: 0.0262291431427
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86132" }