Majlinda Bregu kapet “mat” në plazh, kush është zyrtarja e huaj që e shoqëron buzë detit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:07 16-07-2017 Majlinda Bregu kapet “mat” në plazh, kush është zyrtarja e huaj që e shoqëron buzë detit (FOTO)

Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu këtë të shtunë është fotografuar në vilat qeveritare në qytetin e Durrësit.

Me veshje të lehta, buzë detit deputetja është parë teksa shijon detin e shoqëruar me zyrtaren e lartë, ambasadoren e Bashkimit Evropian, Romana Vlahutin.

Kjo e fundit shfaqet e “zhveshur” nga veshja zyrtare, duke e zëvendësuar me ato të plazhit.

Nuk dihet për çfarë po diskutojnë larg kamerave dhe vëmendies së mediave, megjithatë dy gratë e njohura të politikës shqiptare kanë treguar vazhdimisht se janë mikesha të mira dhe janë parë disa herë nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

Article Logic
Execution time: 0.020427942276001
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86306" }