Kur DJ vendosin t’ia nxijnë jetën turmës (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:14 16-07-2017 Kur DJ vendosin t’ia nxijnë jetën turmës (Video)

Ata janë nga DJ më të kërkuar gjatë sezonit veror aty ku ka festë, rini dhe muzikë të mirë.

Por dyshja Mashd N Kutcher e ka kthyer tashmë në zakon të tallet herë pas here me trumën, në momentin më kulminant e kur atmosfera pritet të shpërthejë.

Për më tepër ndiqni videon:

Më shumë në këtë kategori: « Ronela Hajati shuan kureshtjen e “inatçinjve”, për të gjithë ata që e sulmuan për librat ka një përgjigje të fortë
Befason ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli shfaqet me një look ndryshe këtë verë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0034661293029785
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86349" }