Qindra të rinj dhe të reja nga e gjithë bota: Ja çfarë po ndodh në këto momente në Jalë (Foto)

Publikuar tek: politike, më 20:17 16-07-2017 Qindra të rinj dhe të reja nga e gjithë bota: Ja çfarë po ndodh në këto momente në Jalë (Foto)

Qindra të rinj dhe të reja, po marrin pjesë në organizimin e Rinisë Socialiste Europiane në bregdetin e Jalës.

Sot është dita e dytë e festivalit të Bashkimi Ndërkombëtar i Rinisë Socialiste organizuar në vendin tonë nga Lëvizja Socialiste për Integtrim. Aty marrin pjesë të rinj dhe të reja socialistë nga e gjithë bota.

Foto:

yu56u456u4rt6uy45y.jpg

rt3w4tw4t4t4yh.jpg

ertwe4t34t34t3.jpg

 

wert324t34t4t4t.jpg

w2r23r24t5555.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Patozi demaskon keq Bashën: Ke 30 veta në borderonë e kunatit, po konsumohet vepër penale
Tallja e ish ministrit me atë që ndodhi në Samitin e Triestes (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.018669843673706
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86358" }