Qindra të rinj dhe të reja nga e gjithë bota: Ja çfarë po ndodh në këto momente në Jalë (Foto)

Publikuar tek: politike, më 19:07 16-07-2017 Qindra të rinj dhe të reja nga e gjithë bota: Ja çfarë po ndodh në këto momente në Jalë (Foto)

Qindra të rinj dhe të reja, po marrin pjesë në organizimin e Rinisë Socialiste Europiane në bregdetin e Jalës.

Sot është dita e dytë e festivalit të Bashkimi Ndërkombëtar i Rinisë Socialiste organizuar në vendin tonë nga Lëvizja Socialiste për Integtrim. Aty marrin pjesë të rinj dhe të reja socialistë nga e gjithë bota.

Foto:

yu56u456u4rt6uy45y.jpg

rt3w4tw4t4t4yh.jpg

ertwe4t34t34t3.jpg

 

wert324t34t4t4t.jpg

w2r23r24t5555.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0023009777069092
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86358" }