Tallja e ish ministrit me atë që ndodhi në Samitin e Triestes (Foto)

Publikuar tek: politike, më 20:45 16-07-2017 Tallja e ish ministrit me atë që ndodhi në Samitin e Triestes (Foto)

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një fotografie të publikuar në rrjetet sociale tallet me atë çka ndodhi në Samitin e 6 shteteve të Ballkanit në Trieste.

Ku përveç atleteve të kryeministrit Edi Rama që tërhoqën vëmendje të madhe, Shqipëria nuk arriti të marrë asnjë financim për projekte madhore, siç ishin ato 7 projekte që u ndanë mes Malit të Zi, Maqedonisë, Serbisë.

Postimi i Manjanit:

qwerq23t2qetsdf34t3.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Qindra të rinj dhe të reja nga e gjithë bota: Ja çfarë po ndodh në këto momente në Jalë (Foto)
Aksidentohet në Maqedoni ministri Arben Ahmetaj, shtrohet me urgjencë në spital »
Article Logic
Execution time: 0.0038149356842041
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86360" }