Zhvishet Elia Zaharia, shfaqet me bikini në plazh, por foton nuk e ka shkrepur princ Leka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:41 17-07-2017 Zhvishet Elia Zaharia, shfaqet me bikini në plazh, por foton nuk e ka shkrepur princ Leka

Sezoni i plazhit tashmë ka nisur për të gjithë, të njohur e të panjohur.

Edhe Elia Zaharia, bashkëshortja e Princ Lekës duket se ka nisur pushimet dhe këto ditë relaksi ka zgjedhur t’i kalojë pranë detit.

Përmes kësaj fotoje të postuar në Instagram, Elia shfaqet me bikini dhe mjaft në formë.

Po ashtu, këngëtarja ka treguar se fotografia, e cila ndryshe nga personazhe të tjerë të njohur ka preferuar të sjellë bardh e zi, nuk është shkrepur nga princ Leka siç mund ta mendojnë të gjithë. Ajo ka zbuluar se fotografia është realizuar nga nëna e saj, aktorja e njohur Yllka Mujo.

Më shumë në këtë kategori: « Befason ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli shfaqet me një look ndryshe këtë verë (Foto)
Pasi la Shqipërinë, moderatorja e njohur nis pushimet në një vend të largët (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0035030841827393
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86382" }