Bie në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë në mesnatë i riu nga Vlora

Publikuar tek: aktualitet, më 07:08 17-07-2017 Bie në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë në mesnatë i riu nga Vlora

Një person ka ndërruar jetë mesnatën e mbrëmshme në qytetin e Vlorës.

Personi me inicialet F.L., 38 vjeç ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, në lagjen “Ujë i Ftohtë” në banesën e tij

Nga hetimet e kryera, dyshohet se ngjarja ka ndodhur nga pakujdesia pasi personi ka qenë duke ndërhyrë në një kabull elektrik.

Kryhen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes. 

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhet dëshmia e familjarëve të djalit që u plagos në atentatin në Shkodër
71-vjeçari në timon shkakton aksident në aksin nacional, plagoset një person (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.018680095672607
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86384" }