Pasi la Shqipërinë, moderatorja e njohur nis pushimet në një vend të largët (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:26 17-07-2017 Pasi la Shqipërinë, moderatorja e njohur nis pushimet në një vend të largët (FOTO)

Moderatorja simpatike Floriana Garo disa javë më parë bëri publike fejesën me avokatin e njohur, Enis Daci.

Moderatorja dhe Daci kanë pasur një lidhje prej disa kohësh, ndërsa ditët e fundit deklaroi se mbyll emisionin e saj në tv Klan “Jo vetëm modë”, duke i lënë kështu vendin pushimeve.

Por, ku ka preferuar këtë herë të pushojë ish-miss Shqipëria?

Në Bangkok të Tailandës ka preferuar këtë herë Garo të kalojë pushimet e saj.

Ajo shfaqet në një pishinë me bikini të kuqe dhe shumë në formë.

“Duke u relaksuar në pishinë”, shkruan bukuroshja e ekranit shqiptar.   

Më shumë në këtë kategori: « Zhvishet Elia Zaharia, shfaqet me bikini në plazh, por foton nuk e ka shkrepur princ Leka
Njihuni me historinë e trishtë të Jehonës, nënës së binjakëve që u detyrua nga i shoqi të merrte heroinë deri në 5 herë në ditë »
Article Logic
Execution time: 0.023334980010986
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86385" }