Vajza e vogël e Trump pushime në Europë, fotografohet në jahtin luksoz

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:00 17-07-2017 Vajza e vogël e Trump pushime në Europë, fotografohet në jahtin luksoz

Tiffany Trump, vajza e vogël e Presidentit amerikan, Donald Trump është fotografuar së fundmi në Kapri të Italisë.

Tiffany ndodhet në brigjet italiane së bashku me nënën e saj, ish-bashkëshorten e Trump, Marla Maples.

Fotot janë kapur teksa ato qëndronin së bashku mbi një jaht luksoz, ndërsa shoqëroheshin edhe nga agjentë të shërbimeve sekrete, shkruan “Daily Mail.”

Prej 3 javësh, Tiffany është duke udhëtuar nëpër Europë me të dashurin e saj, por në Kapri ai nuk është parë.

20158181_150990548785444_851024310_n.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Njihuni me historinë e trishtë të Jehonës, nënës së binjakëve që u detyrua nga i shoqi të merrte heroinë deri në 5 herë në ditë
Rroga e gazetares sportive shqiptare është aq sa çdokujt do i binte të fiktë dhe do e linte punën »
Article Logic
Execution time: 0.016386985778809
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86394" }