“Tërbohet” vajza në Shëngjin, hipën në shtyllën e ndriçimit në mes të shëtitores

Publikuar tek: aktualitet, më 09:25 17-07-2017 “Tërbohet” vajza në Shëngjin, hipën në shtyllën e ndriçimit në mes të shëtitores

Një video e çuditshme dhe aspak e zakontë po qarkullon në internet, ku një vajzë ka hipur maj shtyllës së ndriçimit për pak sekonda dhe më pas ka zbritur përsëri.

 

Pamjet janë xhiruar në shëtitoren e Shëngjinit, vend i cili është shumë i populluar gjatë muajve të verës nga turistë vendas dhe të huaj.

Me veprimin e saj, vajza ka vënë në rrezik jetën dhe dyshohet se ajo është ngjitur pas bastit që ka vënë me shokët e saj.

Për më shumë ndiqni video publikuar në JOQ:

Më shumë në këtë kategori: « Ia mbath sapo pikas policinë, arrestohet i riu dhe i gjejnë në çantë një pistoletë “Beretta”
Alarmi! Shmangni këtë zonë të bukur në Vlorë, për ata që s’e njohin kthehet në “plazhin e vdekjes” »
Article Logic
Execution time: 0.015973091125488
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86396" }