Këngëtarja shqiptare po i “çmend” të gjithë me format e saj sexy në “Miami Beach”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:19 17-07-2017 Këngëtarja shqiptare po i “çmend” të gjithë me format e saj sexy në “Miami Beach”

Këngëtarja nga Kosova, e cila prej vitesh është “transformuar” me orë të zgjatura në palestër është shfaqur mjaft sexy me linjat e saj.

Linda Halimi ka nisur pushimet në një nga plazhet më të bukura në Florida, në Miami Beach”.

Këngëtarja ka rritur temperatuart edhe më shumë me poza seksi, ndërsa tregon “asetet” e saj të bollshme.

Për më tepër, shikoni vetë foton e publikuar në rrjetet sociale nga vetë Linda.

Më shumë në këtë kategori: « Rroga e gazetares sportive shqiptare është aq sa çdokujt do i binte të fiktë dhe do e linte punën
Getoari po pushon në të njëjtin vend me vajzën e Donald Trump por shikoni kë mban fort shtrënguar nga pas »
Article Logic
Execution time: 0.020810127258301
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86406" }