Deputetja demokrate merr “zyrtarisht” pushimet, foto nga deti

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:58 17-07-2017 Deputetja demokrate merr  “zyrtarisht” pushimet, foto nga deti

Plazhi ka kohë që ka filluar, por deputetët e parlamentit këtë fundjavë janë kapur nga paparacët në plazhet e jugut, kryesisht atë të Dhërmiut.

Ndërsa deputetja e PD-së, e cila e mban këtë post deri në 9 shtator, ka postuar vetë një foto të saj buzë detit.

Dhe pse deti ta lejon pak zhveshjen, Majlinda Bregu ka zgjedhur të postoj një foto me kanatiere dhe me rroba banje nën vete, me një det të qetë pas kurrizit të saj. Shumë natyrale dhe thjeshtë, Bregu duket se i ka filluar pushimet verore.

Ditën e djeshme ajo është fotografuar me ambasadoren e BE-së Romana Vlahutin në vilat qeveritare në Durrës

Epo koha për pushime, për një rikthim të fuqishëm në shtator.

20158486_151008278783671_298935792_n.png

Më shumë në këtë kategori: « Getoari po pushon në të njëjtin vend me vajzën e Donald Trump por shikoni kë mban fort shtrënguar nga pas
Olta Gixhari lë nam në Festivalin e Filmit, anglishtja e saj do t’ju shkrijë së qeshuri (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.015778064727783
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86408" }