Mesila Doda lë pas shijen e hidhur të numërimit të votave: Koha për t’u ëmbëlsuar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:46 17-07-2017 Mesila Doda lë pas shijen e hidhur të numërimit të votave: Koha për t’u ëmbëlsuar

Të lodhshme kanë qenë këto muaj për deputeten e PDIU Mesila Doda e cila nuk do të jetë më në Kuvend në legjislaturën e ardhshme.

Procesi i numërimit dhe rinumërimit të votave në Tiranë la jashtë edhe vetë kreun e PDIU Shpëtim Idrizi pavarësisht kontestimeve të shumta dhe akuza për vjedhje votash.

E megjithatë, Mesila ka vendosur ta lërë pas krahëve këtë periudhë që i la shije të hidhur për t’u ëmbëlsuar. “Sfida e tortave. Koha për t’u ëmbëlsuar” shkruan Doda ndërsa merr edhe mirsëardhjen e Iva Tiços.

mesila_copy.png

 

Më shumë në këtë kategori: « Qeveria Rama zbarkon në plazhet e Jugut, zhvishen ministret (FOTO)
Për vajzat e bisturisë dhe ato “të thjeshta” »
Article Logic
Execution time: 0.0038061141967773
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86415" }