I dashuri ka ditëlindjen, vajza i bën dhuratë testin e shtatzënisë, reagimi i tij do t’ju mahnisë (VIDEO VIRALE)

Publikuar tek: bota, më 11:07 17-07-2017 I dashuri ka ditëlindjen, vajza i bën dhuratë testin e shtatzënisë, reagimi i tij do t’ju mahnisë (VIDEO VIRALE)

Kjo video po bëhet virale në internet për shkak të mesazhit tejet pozitiv e emocionues që përcjell.

Burri që shikoni në video ka ditëlindjen dhe gruaja për ta surprizuar i ka dhuruar testin e saj të shtatzënisë që rezultonte pozitiv.

As vetë ajo nuk e dinte se si mund të reagonte i shoqi ndaj kësaj dhurate por reagimi i tij është vërtet i jashtëzakonshëm dhe do t’ju emocionojë.

Ndiqeni si më poshtë!

 

Article Logic
Execution time: 0.0023159980773926
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86423" }