Ngjarje tragjike në Pogradec, shkon të presë dru zjarri në mal por humb jetën fatalisht

Publikuar tek: aktualitet, më 13:28 17-07-2017 Ngjarje tragjike në Pogradec, shkon të presë dru zjarri në mal por humb jetën fatalisht

Një ngjarje tragjike është regjistruar sot në fshatin Rrëmenj në Pogradec ku një burrë ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht nga pema.

Policia bën me dije se duke prerë dru, nga pakujdesia është rrëzuar dhe ka marrë dëmtime shtetasi Xh.H, 69 vjeç, banues në Rëmenj. Ky i fundit u dërgua në Spitalin e Pogradecit për mjekim, por si pasojë e dëmtimeve që kishte marrë, ka ndërruar jetë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Pogradec.

Më shumë në këtë kategori: « 1.3 ton drogë në Kavajë, zbardhet dëshmia e 5 të arrestuarëve që mbetën në burg
Politikani zbulon të vërtetën e aksidentit të ish-ministrit Ahmetaj: Shkaku nuk ishte lagështira në rrugë »
Article Logic
Execution time: 0.0035629272460938
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86426" }