Këngëtarja shqiptare publikon foto rrënqethëse mbi varrin e babait, 19 vite nga vdekja e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:35 17-07-2017 Këngëtarja shqiptare publikon foto rrënqethëse mbi varrin e babait, 19 vite nga vdekja e tij

Këngëtarja Leonora Jakupi ka prekur zemrat e qindra njerëzve me këtë foto të publikuar mbi varrin e babait të saj, i cili ditën e djeshme ka bërë 19 vite që është ndarë nga jeta.

Pranë varrit të tij ku është shkruajtur emri dhe të dhënat ka fotografuar motrën e vogël, një foto vërtet prekëse.

Babai i saj Qazim Jakupi ishte pjestar i UÇK ndërsa ka rënë dëshmor i kombit në luftën e Kosovës, por këngëtarja pas kaq vitesh e kujton me plot emocion.

“19 vite pa ty baba” shkruan Leonora krahas fotos së publikuar në “instastory”.

1212121212.png

Më shumë në këtë kategori: « Olta Gixhari lë nam në Festivalin e Filmit, anglishtja e saj do t’ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)
Humbi të shoqin, Irma Libohova drithëron me këtë rrëfim: Lexoj bisedat në What’s App kur më merr malli »
Article Logic
Execution time: 0.015685081481934
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86432" }