FOTO E RRALLË: Plazhi i Hekurudhës në Durrës në vitet ‘80

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:36 17-07-2017 FOTO E RRALLË: Plazhi i Hekurudhës në Durrës në vitet ‘80

Kjo është një foto e rrallë që nostalgjikëve do ia mbushë shpirtin plot.

Plazhi i Hekurudhës në Durrës në mes të viteve ’80-të.

Foton e publikon gazetari Blendi Fevziu duke na ofruar një pamje tjetër të Durrësit bregdetar që tashmë është betonizuar gjithandej.

Më shumë në këtë kategori: « Për vajzat e bisturisë dhe ato “të thjeshta”
Ende pa u bërë President, vjen kërkesa e parë për Ilir Metën: Dua një shtëpi ashtu siç ma premtove kur me puthe (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0036659240722656
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86441" }