Pasi i shprehu dashurinë publikisht ish-bashkëshortit, Bleona “godet” sërish

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:55 17-07-2017 Pasi i shprehu dashurinë publikisht ish-bashkëshortit, Bleona “godet” sërish

Bleona Qerreti ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit për shkak të deklaratës që bëri ndaj ish-bashkëshortit, Gani Bardha.

Lidhjes së tyre i erdhi fundi disa vite më parë për arsye ende të pazbuluara ndërsa Bleona vazhdon ta mbajë ende në zemer siç është shprehur vetë ajo.

Në një foto që hodhi në “instagram” tha “që vazhdon ta dojë ende Gani Bardha” madje duke i bërë edhe tag ish-bashkëshortit.

Pas kësaj deklarate që bëri bujë në media Bleona vazhdon të “godasë” me disa foto tejet provokuese, ku shfaqet e zhveshur dhe shumë sensuale.

Screenshot_4.jpg

 

Screenshot_3.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari shqiptar i “rrëmben” të dashurën djalit të Presidentit të Kosovës, konfirmohet lidhja me aktoren
Flori zëvendëson Elvanën, ja si e thërret në publik këngëtaren e njohur »
Article Logic
Execution time: 0.0036568641662598
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86443" }