Parakalim i gabuar, bëhen “copë” makinat në Qafë-Krrabë (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:10 17-07-2017 Parakalim i gabuar, bëhen “copë” makinat në Qafë-Krrabë (FOTOT)

Një aksident ku janë përfshirë tre automjete ka ndodhur ditën e sotme në Qafë-Krrabë.

Dyshohet se shkak për këtë aksident është bërë parakalimi i gabuar i njërës prej makinave.

Për fat të mirë nuk ka viktima apo të lënduar por vetëm dëme materiale, të dukshme edhe nga fotot.

Policia po heton lidhur me shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

pat1.jpg

para.jpg

aksi.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Policia maqedonase zbarkon në Shqipëri, zbulohet arsyeja
Pas denoncimit, ministri i Shëndetësisë merr masat për kompaninë që hidhte mbetjet spitalore në lumin Erzen »
Article Logic
Execution time: 0.016128063201904
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86445" }