21-vjeçari shqiptar mashtron shokun italian, i merr çelësin e shtëpisë dhe bën atë që s’ja priste mendja

Publikuar tek: rajon, më 15:07 17-07-2017 21-vjeçari shqiptar mashtron shokun italian, i merr çelësin e shtëpisë dhe bën atë që s’ja priste mendja

Një 21-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi është kapur me sasi të konsiderueshme droge, të cilën e kishte fshehur në shtëpinë e një italiani.

Shqiptari i kishte kërkuar çelësin e shtëpisë shokut të tij italian me banim në Reggio Emilia, me pretendimin për ta ndihmuar të kujdesej për kafshët e tij shtëpiake, por e përdorte atë si bazë për të fshehur drogën që gjatë natës e shpërndante në qytet.

Article Logic
Execution time: 0.013590097427368
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86448" }