21-vjeçari shqiptar mashtron shokun italian, i merr çelësin e shtëpisë dhe bën atë që s’ja priste mendja

Publikuar tek: rajon, më 16:29 17-07-2017 21-vjeçari shqiptar mashtron shokun italian, i merr çelësin e shtëpisë dhe bën atë që s’ja priste mendja

Një 21-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi është kapur me sasi të konsiderueshme droge, të cilën e kishte fshehur në shtëpinë e një italiani.

Shqiptari i kishte kërkuar çelësin e shtëpisë shokut të tij italian me banim në Reggio Emilia, me pretendimin për ta ndihmuar të kujdesej për kafshët e tij shtëpiake, por e përdorte atë si bazë për të fshehur drogën që gjatë natës e shpërndante në qytet.

Më shumë në këtë kategori: « Maqedonasit kanë një plan për të bllokuar gjuhën shqipe
Rrufeja godet avionin, alarmohen pasagjerët, anullohet ulja në aeroport »
Article Logic
Execution time: 0.0034639835357666
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86448" }