Vrasja e Agim Arapit për qiranë e dyqanit, Prokuroria Durrës pushon hetimet për Kostandin Ekonomin

Publikuar tek: aktualitet, më 18:39 17-07-2017 Vrasja e Agim Arapit për qiranë e dyqanit, Prokuroria Durrës pushon hetimet për Kostandin Ekonomin

Prokuroria e Durrësit ka mbyllur hetimet për Kostandin Ekonomin, i dyshuar si një prej personave që vranë në prill të këtij viti qiraxhiun e dyqanit në Durrës, Agim Arapi.

Kostandin Ekonomi së bashku me vëllain e tij Kujtim Ekonomin dhe Jurgen Arapin, shkuan te dyqani i Arapit për t’i kërkuar borxhin prej 13 mijë lekësh por e lanë aty të vdekur.

Ekonomi u la i lirë sot pasi sipas Prokurorisë nuk është vërtetuar që ai ka qëlluar me grushte të ndjerin.

Më shumë në këtë kategori: « Velipojë, kapet një rast flagrant i vjedhjes së energjisë elektrike, manipuloi të dhënat me më pak se 65%
Tragjedia në Vlorë, gjyshja flet mes lotësh: Të më falë familja e djalit që u hodh t’i shpëtonte (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.013168096542358
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86462" }