Çiljetën s’e kemi parë kurrë kështu, bëhet nostalgjike e publikon foto kur ishte në “Miss Shqipëria”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:07 19-07-2017 Çiljetën s’e kemi parë kurrë kështu, bëhet nostalgjike e publikon foto kur ishte në “Miss Shqipëria”

Çiljeta Xhilaga prej vitesh është klasifikuar si një nga këngëtaret më të bukura shqiptare.

Këngëtarja e ka nisur karrierën që në adoleshencë, kohë kur ka marrë pjesë edhe në konkurse bukurie siç është “Miss Shqipëria”.

Edhe pse vitet kanë kaluar, e Çili është bërë nënë e një djali, duket se koha për të ka ndalur në vend sepse mbetet po aq e bukur sa atëherë.

Çili është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto kur ka marrë pjesë në “Mis Shqipëria”, më e re, më e freksët por kaq e bukur si gjithmonë.

Screenshot_2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.017290115356445
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-86663" }