Nuk përballoi dot dhimbjen e mbytjes së vëllait 5 ditë më parë, 18-vjeçari në Shkodër tenton të helmohet me fostoksinë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:08 07-08-2017 Nuk përballoi dot dhimbjen e mbytjes së vëllait 5 ditë më parë, 18-vjeçari në Shkodër tenton të helmohet me fostoksinë

Pak ditë më parë, familja Çarka në Shkodër është përballur me një dhimbje të madhe, ku djali i tyre 13-vjeç është mbytur në lumë, trupi i të cilit u gjet disa ditë më vonë në një kanal.

Djali i madh i familjes, Kristjan Çarka 18 vjeç duket se nuk e ka përballuar dot dhimbjen për të vëllanë dhe ditën e djeshme, ka  pirë fostoksinë për t’i dhënë fund jetës. Pas ngjarjes së rëndë, 18-vjeçari është dërguar me urgjencë në spital, ku fatmirësisht i është dhënë ndihma e shpejtë në kohë.

Article Logic
Execution time: 0.0024070739746094
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88447" }